Anadolu
Sanat Dersleri

Çocuk Kursu

Görsel sanatlar içerisinde oldukça alt sanat dalı bulunduran bir konudur. Bu alt dallar içerisinde heykel de bulunmaktadır . Heykel tarihi ile dünyaya not düşmüş ve izlerini hala görebildiğimiz önemli sanat dallarından biridir. Heykel yapmak, karmaşık gibi görünen yapısı nedeniyle herkesin yapmaya niyetleneceği bir sanat gibi görünmemektedir.

Ebru Kursu Verenler

Ebru Kursu

Türk el sanatları denilince akla ebru gelmektedir. Sanat atölyemizde ebru sanatının geleneksek özellikleri korunarak, günümüz koşullarının faydaları da eklenerek ebru kursu düzenlenmektedir.

Geleneksek olarak ebru sanatında eğitime öncelikle boyanın ezilmesi ve fırçanın yapılması gibi temel konular ile başlanır. Kursa katılım gösteren öğrencilerin hangi aşamada hangi ebruya hayat vereceği usta öğretmenler tarafından belirlenir.

Yağlı Boya Kursu

Burada boyama kursları anlamında aradığınız her şeyi bulacak ve en iyi hocalardan alacağınız dersler ile de bu konuda göstereceğiniz gelişme ile doğru seçimi yaptığınızı anlayacaksınız.

Boyama kursları istediğiniz gibi alarak sanata olan ilginizi geliştirmek ve in güzel sanatlara hazırlık kursları arasında en iyisinden eğitim alarak istediğiniz bölüme girebilmek için bizi seçmeniz gerekmektedir.

Öğretme Garantisi